seksi isu kadus päeva pealt 15.09.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere, olen 32 a mees. umbes paar kuud tagasi elasin aktiivset suguelu, praktiliselt iga päev. järsku kadus isu seksi vastu. kuigi armastan oma naist ei taha enam seksida kui ehk kord nädalas. nüüd arvab naine, et mul on teine kuigi ei ole. millest see tulla võib ja mis aitab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellise järsu muutuse põhjuseks võivad olla ühelt poolt psühholoogilised pinged. Füüsilistest põhjustest kahtlustaksin kõige esmalt eesnäärmepõletikku, sest selle haiguse kaebusteta kulgev vorm on üheks kõige tüüpilisemaks erektsioonihäire põhjuseks noorematel ja keskealistel meestel. Kui probleem püsib, soosvitan võimalikult kiiresti uuringutele ja ravile tulla.
Edu soovides
Margus Punab