munandil asetuv tera 18.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere.avastasin hiljuti paremal munandil teramoodi moodustise.moodustis ise on hästi väike ja tugev, nagu kivi tera.katsumisel pole valulik.millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma muutust nägemata midagi kindlat arvata ei saa. Suure tõenäosusega on tegemist munandimanuse tsüstiga. Siiski tasuks iga muutus munandi piirkonnas meestearstile või oma perearstile ette näidata.