selline lugu 20.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

see on munandikotil ikka, tundub. mismoodi ma peaks üldse nägema, kui see on munandil? ja kuhu tulla läbivaatusele Tallinnas?

eelnev:
* mul on vasakpoolsel munandil valge vistrikutaoline moodustis, see on olnud juba pikka aega, paar aastat kindlasti. samas on see suurem kui vistrikud ega lähe katki, kui pigistada. mis see võiks olla?
* Dr. Punab: "Kas see vistrik on munandil või munandikotil. Kui munandikotil, siis on ilmselt tegemist ummistunud rasunäärmega. Ilma läbivaatuseta siin täit selgust siiski ei saa. Suure tõenäosusega pole ikkagi tegu munandivähiga."

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on munandikotil, siis midagi ohtlikku karta ei ole.
Vastuvõtuinfo leiate arsti tutvustuse juurest.
Edu soovides
Margus Punab