munandivähk? 14.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

mul on vasakpoolsel munandil valge vistrikutaoline moodustis, see on olnud juba pikka aega, paar aastat kindlasti. samas on see suurem kui vistrikud ega lähe katki, kui pigistada. mis see võiks olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kas see vistrik on munandil või munandikotil. Kui munandikotil, siis on ilmselt tegemist ummistunud rasunäärmega. Ilma läbivaatuseta siin täit selgust siiski ei saa. Suure tõenäosusega pole ikkagi tegu munandivähiga.
Edu soovides
Margus Punab