munandi veenilaiendid 22.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

kui on tegemist munandi veenilaiendiga.. ja arst ütles et tulevikus läheb veen laiemaks ja siis suletakse alakõhust veresoon mis on vigane..
aga küsimus on selline et mul on selle ootamisega ja kannatamisega läinud ka parem munand valulikuks.. ja mööda munandit on tunda andvad paksemad veenid tekkinud mida ennem ei tundnudki.. kas se veenilaiend sis areneb nagu edasi.. ja ma ei teagi palju ta mul juba neid veene on põletikku ajanud.. mis peaks tulevikus tegema.. mingit päästevarjanti polegi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei - veenilaiend ei süvene ja ei suurene kiiresti. Ilmselt on siin lisaks veel mingi probleem - kõige suurema tõenäosusega mingi sugutrakti põletik. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab