munandi seemnejuha 15.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

On nagu selline problee, et olen märganud, et mu munandil on nagu seemne juha nagu selline jäme ja suur, suurem kui teisel, et kas on tegemist mingi haigusega?
valus ei ole, ja mingeid probleeme pole olnud, aga igaks juhuks küsin.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus viitab munandikoti veenialaiendile. Soovitan tulla vastuvõtule. Suuremat sorti veenilaiendid võivad oluliselt kahjustada mehe viljakust ja hiljem ka meessuguhormoonide taset.
Edu soovides
Margus Punab