ureoplasma 12.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

millisel moel väljendub see haigus mehel? kas üldse väljendub? millised on ravimatuse tagajärjed?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmakordsel kokkupuutel võib anda nõrka kusiti põletikku. Enamasti otseseid nähte ei aga tekita. Soodustab eelkõige eesnäärme põletiku teket. Pea kolmadikul vastava probleemiga esmaselt uuringule tulnutest on mikroob olemas.
Edu soovides
Margus Punab