Valged tükid 05.08.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!Mul on selline küsimus et,mul on peenisepea peal sellised valged tükid,mis on ebameeldiva lõhnaga.Ma olen ära pesnud aga see tuleb mõne aja pärast uuesti.Ja kas see on normaalne et peenisepea alumine serv on kergelt lillakas ja serva peal on väiksed valged täpid ja selline valge kiht mõnes kohas mis on samamoodi ebameeldiva lõhnaga.Ja ma pole märtsist saadik vahekorras olnud.Mida tegema peaks?Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on eesnaha põletikuga, mis pole sugugi alati seotud suguhaigusega. Peaksite tulema meestearsti juurde täpsemateks uuringuteks. Visiidieelse info ja uuringuskeemi leiate portaali sektsioonits Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab