Valusad... 02.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Oli äge tonsillektoomia.Praegu on munandi nii valusad et hüppa või lakke, ükskõik kuhu vastu puutudes.Sama basseinis, vees.Sõin u kuu tagasi peale oppi antibiootikumi ja see ajas kogu keha kuple täis.Küsin kas ma pean külastama meestearsti?Kas perearsti pissiproov leiab kõik ülesse.Ka suriseb alakehas sees ja kusen tihti.Ikka on janu ka.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on teil mingil põhjusel tekkinud sugutrakti krooniline põletik. Perearsti pissiproov tasub läbi teha - mõnel juhul võib tõesti leida põhjustava mikroobi. Enamasti on täpsemateks uuringuteks siiski vaja teha sperma analüüs. Kui probleem tänaseks ikka püsi, siis tasub tõesti meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab