kasv 16.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

kui peenis on kasvu järgus ja siis kolm neli korda nädalas mastrupeerida kas see mõjutab peenise kasvu kas peale 15 a võib veel tunduvalt mitte pikemaks aga paksemaks minna
.........!!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise areng käib vastavuses puberteedi arenguga. Ajalist piiri ei saa siin tõmmata. Mõõdukas masturbatisooni aktiivsus teie arengut ei mõjuta.
Edu soovides
Margus Punab