Kahtlane asi. 06.10.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 49 a.vana. Asi selles, et on tekkinud eesnahale haavandid, mis teevad valu, kui teda liigutada. On tekkinud raskusi eesnaha eemaldamist otsalt. Lisaks on otsale tekkinud punased laigud.
Hommikuti on tekkinud eesnaha alla valge ollus.
Mis võib olla ja mida ma edasi peaksin tegema-kuhu pöörduma????????

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui mure püsib tänaseni, siis soovitan vastuvõtule tulla. Teie vanuses võivad eesnaha põletikud olla üsna keeruliseks ja raskesti ravitavaks probleemiks.
Et visiit maksimaalse tulemuse annaks, siis soovitan eelnevalt tutvuda vajaliku uuringuskeemiga portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Vastuvõtuinfo leiate arsti tutvustusest.
Edu soovides
Margus Punab