Mingi haigus 15.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline probleem, et suguti on hell ja lähemalt uurides on eesnaha all kollakaid "tükikesi". Mis peaks tegema? Vastuvõtule? Sel juhul kuhu? Elan Tallinnas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist eesnaha põletikuga. Kui probleem ikka püsib, siis tuleks tõesti arsti külastada. Ise olen järgmine kord Tallinnas siiski alles paari nädala pärast. Seetõttu soovitaksin esmalt pöörduda perearsti poole. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab