oluline 29.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sugutipea peale ja eesnaha alla tekivad punased laigud mis paari päeva pärast kaovad. Olen tähele pannud, et need tekivad siis kui eesnaha alune läheb väga niiskeks. algul on laik väike ja sugutipea otsas sugutiluku juures, kuid siis levib edasi kaootiliselt nt. kuni poole sugutipeani. ja paari, kolme päeva pärast kaob. Milles võiks olla probleem

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Probleemi põhjuse leiaks vaid peale spetsiaaluuringuid. Kui tegemist on korduva probeemiga, siis soovitaksin ikkagi vastuvõtule tulla. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab