moistus ja keha ei ole kooskolas 17.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on voimalik kuidagi kas hormoonraviga vms aidata 20 aastast noormeest, kes naeb vaga palju noorem v2lja (karvakasvu naol ei ole), keha paistab vaga lapse oma valja?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist võib olla hilinendud puberteedi või lihtsalt madala suguhormoonide tasemega. Soovitan tulla vastuvõtule. Optimaalse lahendustee saab leida peale läbivaatust ja hormoonuuringuid.
Edu soovides
Margus Punab