suur.ee 22.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas selle programmiga on võimalik parandada peenise kõverust ja ülierutust ning enne aegset seemne purset?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varase seemnepurske üle võite selle programmiga tegeledes kontrolli parandada. Kõverdumise koha pealt ma nii optimistlik ei ole. Siin aitab ikka kas operatsioon või venitusaparaat. Kõige targem on hoopis oma keha iseärasustega leppida.
Edu soovides
Margus Punab