suguelundi probleem 07.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on perioodiliselt korduv eesnahale tekkiv lõhenemine, s.t. tekivad väikesed, valulikud praod. Kas see võib olla allergiast tingitud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpilisteks põhjusteks on eesnaha kitsus, eesnaha krooniline põletik, eelmisega seonduv patneri krooniline tupepõletik, harva ka preseravtiividest tingitud lateksallergia.
Soovitan tulla vastuvõtule, kus saab välja selgitada teie probleemi põhjuse ja seeläbi leida ka optimaalseima ravimeetodi.
Edu soovides
Margus Punab