suguelundi sügelus jne 23.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

milles võib probleem olla, pesen pea iga päev ja suguelundi ümber on sügelus imelikud punased täpikesed ja nagu mingid imetillukesed väiksed nahajupid ka vms, väga imelik, hiljtui pole vahekorras olnud, ei teagi milles asi, mis võiks aidata

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt ikkagi krooniline eesnaha põletik. Kui probleem pole tänaseks üle läinud, siis tasuks meestearsti külastada. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab