erektsiooniprobleemid 24.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 21, naine ja mees 30. Probleem järgimne: mees ei pea seksiajal lõpuni vastu. Ta "väsib" enne ära. Mõnikord ei lähe tal üldse kõvaks ja kui lähebki siis ainult korraks. Oleme suhelnud peaaegu 8 kuud, seksi aga väldime. Ja kuidas talle delikaatselt selgeks teha, et ta peaks arsti juurde minema? Lahku selle asja pärast ka nagu minna ei tahaks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti saab teie probleemi edukalt lahendada. Soovitan mees meestearsti vastuvõtule saata. Probleemist võite lähemalt lugeda portaali sektsioonist Tasub teada / Erektsioonihäire. Erinevate käsitluste kohta leiate infot portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab