kas on kreemi? 26.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

selline mure et kas on mingit intiimkreemi mida määritakse eesnaha alla nt kui nahk kuivab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui nahk kuivab, siis on tegemist eesnaha põletikuga, mille peaks korralikult välja ravima mitte kreemidega ära peitma. Soovitav oleks ka samaaegne seksuaalpartneri ravi. Optimaalse käsitluskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab