kas uroloogi või meestearsti juurde ? 24.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lgp. Dr Punab

Kas saab registreeruda Teie vastuvõtule Põhja Eesti regionaalhaigla Mustamäe korpuse kabinetis kui meestearsti juurde. (Arstide graafik näeb seal ette ainult urolooge kui internetist vaadata). Kui saab siis kas on nii et kõik vajalikud analüüsid mida näiteks on vaja teha prostatiiti põdeva patsiendi normaalseks diagnoosimiseks saab teha haigekassa kulul ehk patsiendile tasuta.
Teatavasti nõuab prostatiidi ravi korduvaid kontrolle ja perioodilist arstide juures käimist, eriti kroonilise prostatiidi puhul.

MEES(43)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga mees valib kliiniku ja registreerib ennast vastuvõtule ise. Tööd teen ma nii era- kui ka riigisüsteemis ühtemoodi. Mustamäele on lihtsalt raskem löögile saada.
Edu soovides
Margus Punab