bakteriaalne vaginoos. 17.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

minu neiul on korduv bakeriaalne vaginoos. nüüd võtame koos rohtu. tekkis üks küsimus. hommikuks tekib mul vastikult palju "valget voolust" vms eesnaha alla. see aga peaks seene tunnuseks olema. või ojn süüdi ikka pikajaline vaginoos. mida tegema peakisn? naisel seene kaebusi pole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan teha täpsustavad uuringud eesnaha põletiku suhtes. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada - Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab