enterokokk 15.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere doktor
arst tuvastas enterokokk i ja tahakski teada mis sorti infektsiooniga tegu ja kas klacid ning berlocid? on selle raviks ja mis vahekorras?
aitäh doktor

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastus sõltuks sellest mis kaebusega (haigusega) tegemist ja kus kohast see enterokokk leiti? Ravimite määramine ja nende üle otsustamine jääb siiski arstikabineti ukse taha.
Edu soovides
Margus Punab