Kida rebend 14.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,
selline probleem, et on see peenise kida rebend.
Point on selles, et eile hommikul oli see veritsemine suhetliselt suur, täna hommikul ei olnud midagi ja täna õhtul tuli väga palu verd. Otsisin abi netist ja leidsin selle lehekülje.
Minu küsimus, kaua ma nüüd seksiga tegeleda ei tohi? Kui hakkan hästi meenutama siis on selline asi olnud üks kord enne umbes pool aastat tagasi. Seksiga olen tegelenud 7 aastat, viimased paar aastat umbes 10 korda nädalas.
R.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan paar nädalat pausi pidada. Kui on tegemist korduva rebendiga siis tasub peale paranemist kindlasti ka meestearstiga nõu pidada.
Edu soovides
Margus Punab