aktiivsuse langus 13.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on normaalne et 32a mees ei soovi seksida? Kuni mai kuuni 2003 oli nagu kõik normis. Vahekorrad olid stabiilsed ja mehel oli ka huvi (alati kerges alko joobes), nüüd miskipärast enam huvi ei ole. Mais juhtus esimest korda elus krambihoog (alko. tarvitamise tagajärjel) ja peale seda kadus ka huvi. Mida teha? kas sellel vahejuhtumil võib olla mingit seost seksuaalsusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nii keeruliste seoste hindamiseks on informatsiooni liiga vähe.
Krooniline alkoholi tarvitamine kurnab ajapikku organismi välja. Krambihoog võib näidata mingi tõsisema neuroloogilise haiguse lisandumist. Paljud neuroloogilised haigused mõjutavad ka seksuaalsust. Kahjus ei saa teid interneti teel, inimest nägemata ja ilma korralike uuringuteta aidata.
Edu soovides
Margus Punab