Valu munandis 05.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Minul on selline mure, et vasakus munandis on viimastel päevadel valu. Kui istuda ühe koha peal, ei ole häda midagi, aga kui liikuma hakata ja munandile mingisugune koormus langeb (a la püksid käivad vastu vms), siis hakkab ka valu. Katsudes on munand hell. Kas tegemist võib olla mingi tüüpprobleemiga või tuleks murele vastuse leidmiseks tingimata kliinikusse minna (oleksin seda juba teinud, kuid viibin alles esimesi päevi välisriigis õpinguil). Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan pöörduda arsti poole. Tegemist on ilmselt sugutrakti põletikuga, mis vajab kindlasti kiiret ja korralikku ravi.
Edu soovides
Margus Punab