Pidev voodimärgamine, põiepidamatus, nr 2 häda 14.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on pidev tung käia vetsus, kui tung tekib on maksimaalselt minut aega, et vetsu jõuda. Sama ka number kahega, kuid esineb harvemini. Esimese vetsus käiguga tühjaks ennast ei saa number kahe käigus. Pole enam seksuaalselt aktiivne ka. Tahaks teada, et kelle poole ma siis põõrduma peaksin.. Uuringutelt midagi mult ei leitud ning tundusid norm. piirides kõik olevat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema. Aidata peaksid oskama nii kogenumad meestearstid kui ka uroloogid. Kuna täpset lugu ja uuringuid ei tea on keeruline rohkem nõu anda. Hea arst on vaja leida!