Kas sellised jooned on normaalne nähtus 02.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Esimest korda tekkisid talvel peale seda, kui istusin külma pingi peal ca 5minutit. Koju pessu jõudes oli koputab tunne ka oli sarnased triibud. Nüüd 3 nädalat tagasi, istusin betooni peal ca 15minutit ja avanes taas selline pilt. Õhetasid. Umbes 1-2 kaudisd. Kas peaksin muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui häirib, siis pöörduge abi saamiseks oma perearsti poole. Pildi alusel kahtlus nahapõletikule.