Erektsioonihäirete täisuuring 01.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

soov on lasta teha erektsioonihäirete täisuuring. Kas seda pakutakse kusagil ka koheselt esmavisiidiga? Niipalju kui olen uurinud, siis soovitakse seda teha mitme visiidiga. Olen arvestanud, et tegemist on tasulise visiidiga kuid töö iseloomu tõttu ei ole võimalik käia visiitidel mitu korda lühikese aja jooksul.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tartus on mul võimalik kõik vajalik ühe päeva jooksul ära teha. Ilmselt oleks sel juhul küll mõistlik ette tellida telefoninõustamine, et optimaalne uuringuskeem eelnevalt paika saada. Hormoonuuringute vastused tulevad siiski mõne tunniga.