Sugutipea on tundlik 07.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 23 a. noormees, abielus. Probleem on selline, et kui ma oma abikaasaga seksin ja nii-öelda saan, siis on minu sugutipea nii valus ja hästi tundlik. Enne seemnepurset ja pärast seda ei ole tal midagi viga (ei tundlik, ei valus). Olen tähele pannud, et on valus ainult siis, kui eesnahk käib üle sugutipea edasi-tagasi. Kas probleem on väga tõsine või on võimalik seda kuidagi lahendada lihtsalt?

Ette tänades,

murelik noormees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ilmselt nö. funktsionaalse eesnaha kitsenemisega. Enamikul juhtudest on vaja väikest operatiivset eesnaha laiendamist/plastikat. Kergematel juhtudel saab abi ka konservatiivsest ravist.

Soovitan tulla vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab