uroloogiline probleem 06.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr. Kütt!

Probleem nimelt selline, et aeg-ajalt WC-s "istumas" käies tagumiku pühkimiseni jõudes võib leida paberilt natuke veriseid jälgi, seda enamasti just siis kui on eelnevalt auk sügelenud. Sügelemist esineb üsna sageli. Millega võib olla tegu? Kas annab ehk ise kuidagi ravida enne kui arsti juurde tuleb minna?

Ette tänades,

Murelik

Arst vastas:

dr Toomas Kütt

Uroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla

Lp. Murelik.

Pöörduge kindlasti arsti poole, sest vaevalt Te ise ennast uurides ja oma sügelevat piirkonda sügades jõuate õigetele järeldustele oma tervisliku seisundi suhtes. Parim oleks kui kurdaksite oma muret perearstile, kes otsustab edasiste uuringute kava ja vajadusel suunab Teid eriarstide vastuvõtule.

Toomas Kütt