Suguelundid 01.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Probleemiks on see, et suguelund on tundlik ja mistõttu ebameeldiv eesnahka eemaldada. Lisaks ka natuke sinakat lillakat värvi. Raske puudutada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina soovitan ses vanuses meestel peenist iga päev eesnaha alt sooja vee ja leebe seebiga pesta. Mõne nädalaga on need tundmused enamasti harjumuspäraseks saanud ja ebamugavus kadunud.