Väga ebatavaline lugu 25.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soovin lapse saada.. Minu naine on juba 47.. Ma olen 34. Meil on armastus. Kas võib midagi teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Miks see ebatavaline on?
Laske käia. Lapse saamiseks on vajalik seksuaalelu.
Kui pole 6 kuu jooksul vaatamata regulaarsele seksile ja rasedust mittehoidumisele rasestunud, siis tasub mõlemad osapoole viljakus üle kontrollida.Naisi aitab selle juures naistearst. Meestel soovitan tulla meestekliinikusse.