Roosakas suur sügelev läik jalal 17.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Tekkis mõnda aega tagasi hargi vahele jalale suguelundi kõrvale suur roosakas/punakas laik, ühtepidi 6-7cm ja teistpidi 3-4cm( enne oli väiksem). Sügeleb ka. Äärtest näeb siuke kooruv välja. Nahaarsti aeg on alles 1,5kuu pärast.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Noorte nõustamise vastuvõtule Meestekliinikus pääsete vast kiiremini. Ravitav!