peenise ja munandikottide peal olevad punnid 16.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et avastasin 3 päeva tagasi et mu peenise ja munandikottide peal on sellised punased punnid, muidu ei marganudki aga üks hetk need hakkasid kipitama. Alguses oli neid vahem aga neid tuleb aina juurde. Mul pole endal õrna aimugi. Ma alguses arvasin et kuna ma olen puberteedi eas, et akki need lihtsalt kaasnevadki puberteediga. Aga nüüd kui neid tuleb aina juurde olen ma päris mures. Mõtlesin et äkki teie oskaksite aidata mind selle murega?

Parimate soovidega

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist (raseerimise järel tekkinud?) nahakahjustusest lähtunud nahapõletikuga. Soovitan tulla noormeeste nõustamise vastuvõttu meestekliinikus. Siin oleks kiiresti vaja raviga alustada. Alternatiiviks on nahahaiguste arst.