Suguti sees nagu paar kövat tükki. 12.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Suguti sees nagu paar tükki. ûks nagu kuivatatud hernes aga teine suuruselt nagu uba aga köva ja suguti on kuidagi ülespoole köver viimased paar kuud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist Peyronie tõvega. Vaadake internetist haiguse kohta infot. Kui kiiresti, haiguse algfaasis, ravida siis ehk on võimalik peatada ja enamasti ka tagasi pöörata. Tulge vastuvõtule!