Peenise pea ja eesnaha vaheline koht on paistes 07.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Läks paiste kui vahekorra elukaaslasega ära lõpetasin ja on olnud peaaegu 3päeva paistes.millest see tingitud on ja kuidas seda ravida

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravida saab arst. Seega on ravi saamiseks vaja arsti vastuvõtule jõuda. Nii lihtne ongi.
Seni saate probleempiirkonna leebe seebi ja sooja veega puhta hoida. Kui selline mure, tasuks seni ka seksist hoiduda.