Peenise pea ja naha peal olev turse 04.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, viimati mainisite mulle, et peseks seda kohta Beebiseebiga. Nüüd kui olen seda pikemalt teinud siis kahjuks see ei aita.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eelkõige ütlen siin, et kui on probleem, siis tasub meestearsti külastada, mitte internetis ümber nurga nõu küsida. Noorte nõustamise kabinettides, meestekliinikus või mujal, saate spetsialisti vastuvõtule mõne nädala jooksul. Esimesele visiidile võtke kaasa ka hommikune esmasjoa uriini analüüs!