Suguelundi probleem 29.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. peenisele tekib siuke valge asi tagasi kui ma korralikult pesen siis see valge asi tuleb enamvähem maha aga see tekib alati tagasi on juba mitu kuud olnud lootnud et see kaob ära aga ei kao. peenise pea ja naha vaheline olev nahariba on selle tõttu kahjustada saanud ta oleks nagu ära paranenud saan naha isegi kõvana üle peenisepea tõmmata aga ta peaks nagu natukene kaugemale minema. mis see võiks olla ja ma arvan et oleks mõistlik aeg kirja panna arstile?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle pildi alusel tarka nõu anda pole kahjuks võimalik.
Eesnaha all on smegma- kaitsevõie tootmine täiesti normaalne nähe. Pesema peaks kord päevas, leebe seebiga.
Kui hügieenireeglid on jälgitud ja probleem ikka püsib, siis tulge meestekliinikusse noorte nõustamise vastuvõttu! Ka eesnaha liikumise saame visiidil kenasti üle vaadata.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Suguelundi peal peal mingid täpid.

Tervist Margus.
Esiteks aitäh vastuse eest! Minu kysimus oli järgmine( suguelundi peal mingid t2pid.paar päeva tagasi peale raseerimist l2ks hullemaks.
Soovitasite pöörduda nahaarsti poole.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Midagi ohtlikku pole. Pisuke edaslükkamine ei tohiks suur probleem olla.

Loe edasi

Valud alakõhus, valulikkus urineerimisel jne

Umbes kuu tagasi algas ebameeldiv kipitustunne suguelundi piirkonnas, kipitustunne urineerimisel, kõhuvalu. nagu oleks külma saanud. Mingeid kõrvalehüppeid pole olnud, naine on kontrollis käinud, ise viimati ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Milline on küsimus? Probleem on olemas. Põhjus oleks vajalik üles leida. Selleks on vaja arsti juurde jõuda. Enam kui 50 % on tõenäosus, et probleem ei ole seotud eesnäärmega.

Loe edasi

Punnid suguelunditel ja kätevärin

Tere. Mul on selline probleem, et suguelundil on imelikud väiksed valged punnid, need on päris mitu aastat olnud. Need sügelema ei aja. Ja siis selline küsimus, kas käte värinat võib põhjustada mingisugune ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Punnide osas vaadake palun http://noorte.kliinik.ee - seal olemas normi variandid ja ka haiguslikud muutused. Usun, et ses osas pole tegemist haigusliku muutusega.
Käte värin pole kindlasti seotud ...

Loe edasi

suguelundi sügelus jne

milles võib probleem olla, pesen pea iga päev ja suguelundi ümber on sügelus imelikud punased täpikesed ja nagu mingid imetillukesed väiksed nahajupid ka vms, väga imelik, hiljtui pole vahekorras olnud, ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt ikkagi krooniline eesnaha põletik. Kui probleem pole tänaseks üle läinud, siis tasuks meestearsti külastada. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Loe edasi

suguelundi defekt

mul on probleem suguelundiga, nimelt suguti erekteerudes ei eemaldu eesnahk sugutipea pealt. Mis oleks selle probleemi lahendus?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Sõltub muutusest. Kergematel juhtudel venitus, raskematel kreem ja venitus ja kõige raskematel juhtudel operatsioon - siingi on veel mitu eri astet. Konkreetsest meetodist saab kõneleda siiski alles peale ...

Loe edasi

on see süüfilise tunnusmärk?


Mul on ühel jalapoole üleval suguelundi kõrval punased laigukesed (mitte palju) sellised krobelised...ja juba 2-3 kuud. Vahepeal kaob ära mingi pooleks aastaks ja siis ilmub uuesti. Kas ma peaksin ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Veretestid selle muutuse kohta küll midagi ei ütle. Ilmselt on probleem tingitud naha seenpõletikust, mida on edukalt võimalik ravida kreemidega. Pöörduge meestearsti või nahahaiguste arsti vastuvõtule.
Loe edasi

suguelundi piirkond

tere mul on probleem oma suguelundi ümbruses oleva nahaga nimelt seal ümbruses on nahk muutunud kudagi õrnalt punakas pruuniks ja aeg ajal see sügeleb ja see tundub levivat edasi. olex väga tänulik kui ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vastuvõtule peab tulema ja ravima peab. Suure tõenäosusega on tekkinud piirkonna naha põletik. Ravi on kreemidega ja kestab tavaliselt mitu nädalat. Oluline on ka suguelundite piirkonna regulaarne pesemine/kuivatamine.
Loe edasi

suguelundi probleem

Tere!
Mul on perioodiliselt korduv eesnahale tekkiv lõhenemine, s.t. tekivad väikesed, valulikud praod. Kas see võib olla allergiast tingitud?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tüüpilisteks põhjusteks on eesnaha kitsus, eesnaha krooniline põletik, eelmisega seonduv patneri krooniline tupepõletik, harva ka preseravtiividest tingitud lateksallergia.
Soovitan tulla vastuvõtule, ...

Loe edasi

naha all

tere ! mul on probleem et suguelundi peal v6i pmst selle naha all on vakjad punnid v6i t2ppikesed . millest see tuleb vahekooras ple veel olnud .. kas see v6ib tekida ka milleskist muust v6i v6ib see olla ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist on normaalse suguelundite naha eripäraga. Põdeda pole põhjust.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

Ebameeldivus

Mul on selline probleem, et mu suguelundi eesnahale tekkivad lõhed ja ma ei saa nahka maha tõmmata, millest see tingitud on ja mis ma peaksin tegema, et sellest lahti saada. See on kestnud juba mitmed ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist on ilmselt kroonilise eesnaha põletikuga. Soovitan külastada meestearsti. Vastuvõtul, muutuseid nähes, saab leida just teile sobiva ravimeetodi.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: