Tere! Peenise eesnahk on paistes ja peenise pea peal on väike punn. Avastasin just nüüd ja mure in suur 25.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen olnud koos viimased 1,5 aastat ühe ja sama inimesega. Kõrvalsuhteod pole olnud.
Kas Tegemist on herpesega või lihtsalt nahatursega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on eesnaha ja peenise pea põletikuga. Millest põhjustatud, saab teada vaid uuringute alusel.
Kui paari päevaga ära ei kao või kordub, siis tulge meestearsti vastuvõtule. Esimesele visiidile võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja soovitavalt ärge peenist eesnaha alt 24 tundi peske.