Peenise pea tundlikus 16.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 14a noormees ning mul on probleem, et peenise pea all olev osa on kohati väga tundlik (kas seda puudutases voi pihta minnes) ei tea mida ausalt öeldes sellega peale hakata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui regulaarselt pesete, siis varsti muutub see taju leebemaks ja kaob öra. Soovitavalt kord päevas ja beebiseebiga. Kui mure jääb püsima, aitab meestekliiniku noorte nõustamise kabinet!