Tere valu kõhus ja kubemes pikemat aega. Ajab urineerima. 12.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Käisin siin teie juures alles mingi aeg. Kuid nüüd on asi juba hullem. Valu alakõhus.ajab urineerima valu tunne. Uriini proov näidanud midagi ei teil kui lasin teha ka Soomes. Ei ole suguhaiguste ega baktereid. Olen kannatanud juba 3-4 kuud.Uus aeg on kirja pandud pärnu.öösel suu kuivab.uriin ikka on ebahariliku lõhnaga. Kas võib olla diabeet?kas veres näeb ära selle? Või on mingi kasvaja. Kas oleks vaja teha ultraheli. Teie juures sai tehtud eesnäärme uuring.seksuaalelu ma ei saa elada normaalselt. Kuna ei funktsoneeri normaalselt. Peale seemnepurset on valus jne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate eesnaha kitsenemist, mitte eesnäärmehaigust. Selleks, et teile mõistlik raviviis pakkuda peab hetkeseisu nägema ja võimalikke põhjuseid teadma. Enamikel juhtudel on eesnaha kitsenemine kenasti ravitav ilma operatsioonita. Tulge meestearsti vastuvõtule. Lahendame selle mure ära!