Eesnaha alumine serv vasakult on õrnalt punane 30.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere Eesnaha all vasakul on õrnalt puname ja see ei valuta mingit moodi liigutades. Olen vahekorras olnud sinutl oma elukaaslasega 2.5aastat kooselu

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi peal ma miskit suurt muret ei näe.
Loodetavasti on tänaseks juba kadunud.
Kui ei ole, siis soovitan meestearsti vastuvõtule tulla ja probleem lahendada. Enne visiiti 24 tundi peenist mitte pesta ja kaasa võtta ka hommikune esmasjoa uriin.