Tere, sain perearstilt saatekirja meestearstile, kuid nagu näha haigekassa järjekorrad väga pikad, esimene aeg alles 2+ veebruar 17.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, sain perearstilt saatekirja meestearstile, kuid nagu näha haigekassa järjekorrad väga pikad, esimene aeg alles 20 veebruar.
Mis teha kui olukord halvenenud , erakorralisse?
Hetkel nagu muud võimalust polegi kui asuda tasulisi aegu otsima.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmast abi annab alati perearst.
Kui on erakorraline haigus, siis on abiks EMO.
Haigekassa tingimustel on meestearsti järjekord tõesti kuu-kaks.
Kui soovite kiiremini, aitab edasi tasuline vastuvõtt.