punetav laik peenisepeal 16.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist ! Umbes 10 päeva tagasi avastasin peenise pealt sellise laigu nagu pildil näha. Millega võiks olla tegu, kas on põhjust muretseda ja kas peaks tulema vastuvõtule ? Laik ei sügele, hügieen piisav (omast arust). Samas tunnen teatavat ebamugavustunnet, justkui kõrvetust peenises. Urineerimine häiritud ei ole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selliseid laike võib pidada ka normi variandiks. Kui aga tunnete ebamugavust, kõrvetust peenises, siis tasuks kindlasti põletiku osas ära kontrollida. Kui tulete meestekliinikusse, siis palun võtke kaasa hommikune esmasjoa uriini ports.