Avastasin täna et on mingid imelikud laigud tekkinud 09.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas peaksin aratile pöörduma sellise asja ja millega tegu võib olla

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on peenise pea ja eesnaha põletikuga. Arstile pöördumise otsus on teie teha. Kui olete sellise peenisega rahul ja õnnelik, siis ehk ei tasu heaolu rikkuda.