Peenise alune märg ja harjumatult soe tunne urineerides. 07.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Milles võib probleem olla? Hakkas siis kõik kuskil 1-2 nädalat tagasi, kui tundsin, et urineerides, uriin oleks nagu liiga kuum. Otseselt valus pole aga algul oli ebamugav ja tänaseks on vahest sellinne tunne, et uriin kuum aga teinekord siiski nagu oleks ok kõik. Ning samuti samal ajal hakkas eesnaha alt ebameeldivalt märjaks minema ning samuti lõhnab teisiti kui muidu. Pesen peenist regulaarset kuid ikkagi läheb eesnaha alt märjaks.
Milles võib asi olla ja kuidas saada nii, et eesnaha alune poleks enam märg?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemad kirjeldatud kaebused viitavad põletikule selles piirkonnas. Tulge meestekliinikusse uuringutele. Esmasele visiidile kohe kaasa hommikune esmasjoa uriin ja eesnaha alust enne visiiti 24 tundi mitte pesta.