Erektsioon. Vahest õrn ja tuikav valu 04.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mure siis järgmine ,natukese nooremana sai seksitud mitu tundi järjest,polnud mitte mingit probleemi aga nüüd enam ei saa erektsioon on tulemas suht paari minuti jooksul mis võiks olla põhjuseks või põhjustajaks et nii on ei suuda naisele rahuldust pakkuda kui sisse lükkan ja paari minutiga on vajunud ,kohati tunduks ka et vasak poolne munand oleks vahe peal valus õrnalt katsudes kui ka vasaku külje peal olles tunnen sipa valu mitte tugevat vaid sellist tuikavat ja ka liigse erutusega hakkavad munandid valutama

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui seemnepuskske kiirus noorel mehel muutub, siis tasuks kindlasti püüpilisedmad põhjused, nagu põletikud suguteedes ja hormonaalsed muutused, uuringutega välistada. Lisakabused võivad viidata just põletikule aga seal ka terve rida muid põhjuseid. Tulge vastuvõtule!