Erektsiooni nõrkus katkemine seksi ajal 22.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seksin väga harva.myl on nõrk erektsiooni mis katkeb tihti seksi ajal.algul asi täitsa toimiv kuid katkeb erektsiooni seksi ajal.olen olen teie juures käinud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui soovite varem meil väljakirjutatud ravimi retsepti kordamist, siis selleks peate kontakteeruma meestetkliiniku sekretariaadiga.
Meestekliinik@kliinikum.ee