Valu peenise otsas 22.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun teie poole sellise probleemiga.
Nimelt tekkis mul paar nädalat tagasi selline asi, et mul hakkas nagu peenise otsast nagu kõrvetama või torkima ja samal ajal jooksis valget vedelikku peenisest täiesti puhast valget. Ja vetsul käies pole mul mingit valu ega peenise peale pole tulnud mingit punetust või laike ja pärast läheb valu üle. Millega võib tegu olla? Ja mis ma peaksin tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ma siin midagi kindlat öelda ei saa.
Vanuse alusel võib olla seotud puberteedi algusefa, kus käivitub ka lisasugunäärmete töö.
Kui kordub ja häirib, võite alati tulla meestekliiniku noorte nõustamise vastuvõtule.