Pikaaegne valutu peeniseseen 29.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on juba 3-4 aastat suguti alaosas olnud ogakesed (meenutavad) kuid siiski peeniseseen ARVATAVASTI. Arvasin et sain selle halvast hügieenist, ja hea hügieen teeb selle korda, kuid siiamaani tulutult. Olen proovinud Klotrimasooli.

Preagult lisasin illustreeriva pildi, loomulikult personaalsetel põhjustel. Olen nõus pöörduma arsti poole, kuid ei tea konkreetselt kelle või mis valdkonna.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Võimalik, et see on seen, siis aitab klotrimasool hästi. Aga kui see on erinev infektsioon (muud bakterid või patogeenide kombinatsioon) siis ainult kreemi kasutamist jääb väheks. Kui hügieen ja klotrimasool ei aita, siis võtke ühendust meie kliiniku registratuuriga. Heidame pilgu peale ja teeme vajalikud testid. Filiaalid on Tallinnas ja Tartus. Pärnus ja Narvas ka, aga arstid on seal ainult mõned päevad kuus